logo-lisabonskazmluvalogo-CC

 

Vyhodnotenie 22. ročníka súťaže Spotrebiteľská výchova

Víťazné časopisy

22. ročníka súťaže

Spotrebiteľská výchova „SPOTREBA PRE ŽIVOT“

P.č. Názov časopisu Adresa školy  Redakčná rada Pedagóg Ocenenie
1. Objektív

Základná škola Hermanovská 347/7

094 34 Bystré

Júlia Štofanová

Martina Foltinová

Tatiana Sabolová

Mgr. Andrea Antolová Hlavná cena
2. Kunčaft

ZŠ s MŠ

Školská 20

055 01 Margecany

Michaela Fabišíková

Klára Labaničová

Alexandra Šmidová

Mgr. Katarína Ciprusová Hlavná cena
3. Malý Harry Potter spoznáva ekológiu

Základná škola

Farská lúka 64/A

986 01 Fiľakovo

Alžbeta Murínová

Lenka Trčanová

Natália Kadášová

Mgr. Zuzana Sznidová Hlavná cena
4. eKOMEŇÁČIK

Základná škola

Komenského 2

059 21 Svit

Tímea Erika Tompošová

Klaudia Dlugošová

Zuzana Krempaská

Mgr. Simona Olmos Justinianová Hlavná cena
5. Zelené posolstvo

Súkromná hotelová akadémia a Súkromná SOŠ SD Jednota v Šamoríne

Vinohradská 48

 931 01 Šamorín

Anna Mária Lengyelová

Tomáš Šimon

Sandra Foksová

Mgr. Petra Nagyová Hlavná cena
6. ŠUM

Odborná škola

Jarmočná 108

064 01 Stará Ľubovňa

Pavlína Begalová

Diana Bachledová

Juraj Koreček

Mgr. Iveta Kuzárová Hlavná cena
7. GREEN PLANET  špeciál

Stredná zdrav.  škola

Hlboká cesta 23

010 01 Žilina

Klára Lukáčová

Jana Kubáňová

Natália Rusnáková

Ing. Monika Sabová Hlavná cena
8. K€Š

Obchodná akadémia

Akademika Hronca 8

048 01 Rožňava

Juraj Bobka

Andrea Brenkusová

Zuzana Moravanská

Ing. Hekena Fraňová Hlavná cena
9. Mozaika

Stredná škola hotelových služieb a obchodu

Jabloňová 1351,

960 01 Zvolen

Martina Lapínová

Simona Murínčeková

Gabriela Kučerová

Martina Stašeková Hlavná cena
10. Dúha

SOŠ potravinárska

Cabajská 6

949 01 Nitra

Natália Ruttkayová

Michaela Brúnová

Sarah Aboudiová

Ing. Katarína Adámeková Hlavná cena
11. ECO life

Stredná odborná škola lesnícka

Akademická 16

969 01 Banská Štiavnica

Magdaléna Dibdiaková

Ráchel Vardžíková

Jakub Moncman

Ing. Iveta Mlynáriková Hlavná cena
12. EKO CELLULA

Stredná zdravotnícka škola C. Šimurkovej

Veľkomoravská 14

911 34 Trenčín

Kamila Súkeníková

Marián Seidl

Soňa Cholevová

Mgr. Marcela Matusová

Mgr. Jana Meľošová

Hlavná cena
13. Príklady uvedomelého  spotrebiteľského správania žiakov s autizmom

Spojená škola

Matice slovenskej 11

080 01 Prešov

Alex Kocun

Samuel Pastír

Marco Prokop

PhDr. Magdaléna Kmecová Čestné uznanie
14. KONZUM

Súkromná stredná umelecká škola dizajnu

Ivanská cesta 21

821 04 Bratislava

Fabian Alexander Dew

Monika Molčanová

Barbora Bočáková

Michal Mečár

Čestné uznanie

 

V Starej Ľubovni 21.05.2019             Predseda odbornej komisie: Mgr. Božena Stašenková, PhD.

                                                           Členovia komisie:                 JUDr. Janka Tomaščinová

                                                                                                         Mgr. Ivana Šipošová

                                                                                                         PaedDr. Ľubomír Verbovanec, PhD.

                                                                                                         Ing. arch. Zita Pleštinská

                                                                                                          

Kontakt

Asociácia spotrebiteľských subjektov Slovenska
Popradská 6
06401 Stará Ľubovňa

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.