logo-lisabonskazmluvalogo-CC

 

Predstavujeme Consumer Classroom

Consumer Classroom je nová webová stránka umožňujúca spoluprácu učiteľov a zameraná na spotrebiteľské vzdelávanie. Ponúka bezplatné, vysokokvalitné učebné pomôcky a zdroje, ako aj nástroje na interaktívne vyučovanie a spoluprácu, ktoré učiteľom pomôžu vytvoriť lekcie a učebné osnovy a ich zdieľaní so žiakmi a inými učiteľmi z celej EÚ. Prihláste sa na stránku www.consumerclassroom.eu

Consumer Classroom je nová webová stránka umožňujúca spoluprácu učiteľov z celej EÚ a poskytujúca kvalitné školské a učebné pomôcky a interaktívne nástroje, vďaka ktorým si 12 až 18-roční žiaci môžu osvojiť spotrebiteľské zručnosti potrebné v reálnom živote. Túto webovú stránku financuje EÚ a jej cieľom je podporovať spotrebiteľské vzdelávanie na stredných školách, aby mladí ľudia rozumeli spoločenským a spotrebiteľským problémom ako globálne otepľovanie a klimatické zmeny.

 

 

Čo sa dá robiť na stránke Consumer Classroom?

 • Získajte prístup k materiálom z oblasti spotrebiteľského vzdelávania

 • Používajte nástroje na interaktívne vyučovanie a tvorcu lekcie

 • Vďaka sekcii Moja trieda môžete učebné a školské pomôcky zdieľať so žiakmi

 • Realizujte medziškolské projekty s inými strednými školami v EÚ

 • Zapojte svoju triedu do medziškolskej súťaže a vyhrajte triedny výlet do Bruselu!

 • Diskutujte na fóre EÚ a podeľte sa o svoje skúsenosti

 • Rozšírte si vedomosti o spotrebiteľskom vzdelávaní

  Ako sa môžem zapojiť?

  Navštívte stránku www.consumerclassroom.eu a zaregistrujte sa. Získajte prístup k moderným a praktickým nástrojom na vzdelávanie na stránke, ako aj k prispôsobenej sekcii pre prihlásených používateľov.

  Podeľte sa o tieto informácie s inými učiteľmi a povzbuďte ich, aby sa zaregistrovali a zapojili. Vy a vaši kolegovia sa môžete stať súčasťou zaujímavej komunity, ktorá 12 až 18-ročným žiakom pomôže v príprave na život s využitím stránky Consumer Classroom!

Kontakt

Asociácia spotrebiteľských subjektov Slovenska
Popradská 6
06401 Stará Ľubovňa

e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.